کارفرما
پارس عمران شاهین
موقعیت
شاهین شهر، خیابان مخابرات
سال شروع
1395
مساحت
2600 متر مربع
نوع سازه
بتنی با سقف تیرچه بلوک
تعداد طبقات
5 طبقه روی پیلوت
وضعیت
در حال بهره برداری
تعداد واحد
30 واحد مسکونی

مسکونی

مجموعه مسکونی 30 واحدی شاهین شهر

با توجه به ساخت پروژه تا مرحله ی اسکلت بتنی، و تصمیم کارفرما برای طراحی نما و طراحی داخلی پس از آن، چالش ویژه ای برای طراحی و هماهنگی طرح با وضع موجود، وجود داشت.

از این رو که کاربری ساختمان مسکونی بود، با به کارگیری بافت زنده و گرم آجر تلاش کردیم که پروژه حس و حالی پویا پیدا کند. اختلاف تراز نما که با شکستگی و عقب نشینی ساختمان در جبهه غربی ایجاد شده بود، با تغییر بافت و متریال به نمایش گذاشته شد. همچنین با ایجاد تراس های دلچسب برای بخش های مختلف ساختمان مانند پذیرایی و آشپزخانه ها و اتاق های خواب سعی شد بر واحدهای آپارتمانی کوچک روح دمیده شود و حس سرزندگی آن ارتقا یابد.

شبکه های عمودی آجری در تراس ها، برای مخفی کردن تأسیسات در تراس ها اجرا شدند که در عین زیبا سازی نما، بخشی از نور و تهویه را تامین می کند. کف پنجره ها برای بهره گیری بیشتر از نور و منظر تا نزدیکی کف ادامه یافته است و ایمن سازی پنجره با نرده های استیل انجام شده است.

شرح خدمات

  • طراحی نما
  • طراحی داخلی
  • نظارت بر اجرا
shahin-shahr

WHAT'S CLIENT
SAY ABOUT PROJECT

The team at Baroque is incredibly dedicated, knowledgeable, and helpful. The finished product was beautiful, and worth every penny. I would absolutely recommend Baroque.
ALEXANDRA DMITROV,OWNER